Encyklopedie pro dívky / Sonia Feertchaková ; z francouzského originálu ... přeložila Hana Holubkovová ; ilustrovala Barka Zichová

By: Feertchak, Sonia [Autor]Material type: TextTextLanguage: čeština Original language: francouzština Series: Karneval | Incyclopedia | Klub mladých čtenářů (Albatros)Publisher: Praha : Albatros, 2006Edition: 1. vydDescription: 237 s. : il. ; 19 cmContent type: text Media type: bez média Carrier type: svazekISBN: 8000015641Subject(s): dospívání | dospívající dívkyGenre/Form: encyklopedie Summary: Je normální myslet na smrt? Jak čelit kritice? Jaké je milování poprvé? Co dělat, když máš depku? To je jen drobná ukázka toho, na co všechno ti tato knížka odpoví. Přátelskou a zábavnou formou předkládá návrhy jak řešit nejen typické dívčí záležitosti, ale nabízí i praktické rady. Tématické oblasti, jež kniha předkládá, jsou například sex (antikoncepce, pohlavní choroby, rozkoš), péče o tělo (dieta, hygiena, chloupky), duševní hygiena (komplexy, nesmělost, osamělost, oblíbenost), zároveň také varuje před nejčastějšími úskalími dospívání (závislost, poruchy příjmu potravy...). V závěru knihy "rychlokurz" o pohlavních orgánech, nasazování prezervativu, ale i o šití a tělocviku. Důležitou součástí knihy je závěrečný adresář užitečných kontaktů platných v ČR na různé poradny, sdružení a organizace nabízející pomoc mladým lidem.Summary: Příručka se 174 abecedně řazenými hesly nabízí odpovědi, vysvětlení a rady jak se vyrovnat se vším, co s sebou přináší dospívání. Pro dívky od 13 let.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Knihy Knihy Oddělení pro dospělé
Naučná literatura
Naučná pro děti 612 (Browse shelf(Opens below)) Vyřazeno s úbytkovým číslem Nelze vypůjčit Poškozeno 321300102633
Knihy Knihy Sklad

Pouze na objednávku/rezervaci.

Naučná literatura
Naučná pro děti 612 (Browse shelf(Opens below)) Available 321300140504

Dotisk r. 2008

1. vyd. vyšlo v edici Karneval, dotisk v edici Incyclopedia, obé v edici Klub mladých čtenářů

Je normální myslet na smrt? Jak čelit kritice? Jaké je milování poprvé? Co dělat, když máš depku? To je jen drobná ukázka toho, na co všechno ti tato knížka odpoví. Přátelskou a zábavnou formou předkládá návrhy jak řešit nejen typické dívčí záležitosti, ale nabízí i praktické rady. Tématické oblasti, jež kniha předkládá, jsou například sex (antikoncepce, pohlavní choroby, rozkoš), péče o tělo (dieta, hygiena, chloupky), duševní hygiena (komplexy, nesmělost, osamělost, oblíbenost), zároveň také varuje před nejčastějšími úskalími dospívání (závislost, poruchy příjmu potravy...). V závěru knihy "rychlokurz" o pohlavních orgánech, nasazování prezervativu, ale i o šití a tělocviku. Důležitou součástí knihy je závěrečný adresář užitečných kontaktů platných v ČR na různé poradny, sdružení a organizace nabízející pomoc mladým lidem.

Příručka se 174 abecedně řazenými hesly nabízí odpovědi, vysvětlení a rady jak se vyrovnat se vším, co s sebou přináší dospívání. Pro dívky od 13 let.

Pro čtenářky od 12 let, na obálce uveden věk od 13 do 18 let

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha